1. Для отримання повного доступу до сайту потрібно ввести свій логін і пароль.
    Приховати оголошення

Discussion АЗС України

Тема у розділі 'Паливна / Топливная система', створена користувачем vovachkalviv, 7 Квітень 2014.

1. Чилик та Tolya1983 подобається це.
  2. Ні просто згадалось, коли ремонтував сам і катався на мотоциклі
    Хочеш не хочеш а нюхаєш вихлоп 76го бензину з маслом)))

Так от саме цей запах важко забути - це запах свободи яку дає байк...

3. Якщо вже така ностальгія і сильно хочеться, то продай ту Кугу й купи собі harley davidson, буде свобода. З клубу якщо не вигнали за зміну каддіка на кугу то і за мотоцикла теж не виженуть.:)
    Перше повідомлення: 25 Вересень 2016

Нове повідомлення: 25 Вересень 2016
    Ну хочеться щоб газ ще подорожчав...і не завидую, а дійсно хочу щоб авто на дорогах Києва стало менше. Ну нікуди проїхати. Минулої осені якось не було такого, чи то люди багатші стали, чи що.

Нове повідомлення: 25 Вересень 2016
    Відносно економії на газу в порівнянні з дизелем. Не знаю скільки Кадді 1.6 бере газу, та думаю середній розхід не менше ніж 9-10 літрів. Ось тепер 9.5 літрів * 12.5 грн = 119 грн
    А дизель при середньому 6.6 * 18 грн = тих же 119 грн.
    Ось і дійшли до того коли витрати на паливо газ в 1.6 каддіку будуть на рівні 1.9 TDI.
    У мене товариш з яким на полювання їздимо, у нього авто бензинове на газ переведене, минулого року було на його авто значно вигідніше їздити, а минулого тиждня порахували що так же як і в мене.

4. Упаси Боже мені мати такого "друга" з яким я хожу на полювання, який потайки, в глубині своєї гнилоі душонки тішиться, що пропан подорожчав, бо я дешевше їджу.
    Якби я про це дізнався, то "випадково" перепутав би з якоюсь дичиною (хоча, по факту то і є дічь) і застрелив би, опять же, чисто случайно.

До речі, вчора пропан впав на 1 грн, до 12,29, а ше мінус 94 копійки по програмі лояльності...
    :crazy::crazy::suicide::snooks:

kosha, Voyager, AndRi Y KO та 2 іншим подобається це.
  5. у меня 9,5л по городу выходит, по трассе соответственно меньше, такчто рано радоваться:)
    что касается количества машин на дорогах - цена газа(бензина) на это не влияет, скорее на ценники в магазинах
    а если учитывать что мысли материальны, то такими желаниями мы себе сами жизнь портим

6. Так тот бензин и пах по другому,до сих пор помню.

Dostam та AndRi Y KO подобається це.
  7. на данный момент самый лучший дизель это авиас(я на них не работаю))) ) Ездил на белоруской соляре, на русской, на наших дорогих и дешевых то ниразу не видел такого расхода как на ависе. в среднем на других сорялах расход выше на 1-1.5 литра. кстати скажу вам по секрету( так как достали люди которые просто ведутся на рекламы) wog покупает авиас и льет свои присадки и продает нам его под своим брендом и дороже) но расход увиличивается при этом на 0.8 литра.
    недавно приехал на окко(вроде она продает дизель пульс) и говорю им. у вас есть дизель евро 5 и дизель пульс в чем разница. ну те сказали что есть чистящие присадки и расход меньше. ну заправил я естественно не по 30 а по 32 грн модного дизиля с меньшим расходом. и что? а фиг там плавал. +1 литр к расходу. хорошо что не много его купил. так что пока катаю авиас.

Лазерщик подобається це.

Поділитися цією сторінкою