1. Для отримання повного доступу до сайту потрібно ввести свій логін і пароль.
    Приховати оголошення

Discussion Выбор зимней резины / Вибір зимових шин

Тема у розділі 'Колеса', створена користувачем CADDYCLUB, 28 Березень 2014.

?

Який типорозмір ваших зимових шин?!

1. Штатний 195/65R15

284 голосів
    86.9%
  2. Нештатний 205/60R15

5 голосів
    1.5%
  3. Нештатний 205/65R15

8 голосів
    2.4%
  4. Нештатний 205/70R15

5 голосів
    1.5%
  5. Штатний 205/55R16

11 голосів
    3.4%
  6. Нештатний 205/60R16

12 голосів
    3.7%
  7. Нештатний 205/65R16

6 голосів
    1.8%
  8. Нештатний 215/60R16

3 голосів
    0.9%
  9. Штатний 205/50R17

0 голосів
    0.0%
  10. Нештатний 215/50R17

0 голосів
    0.0%
  11. Нештатний 225/45R17

2 голосів
    0.6%
  12. Нештатний 225/50R17

0 голосів
    0.0%
  13. Нештатний 225/55R17

1 голосів
    0.3%
  14. Нештатний R18 і більше

0 голосів
    0.0%
Можна обирати одразу декілька варіантів.
  1. У мене граспик 3 данлоп, п'ята зима ,нормальна резина.Японія.

2. І так,настала сувора зима, випало більше 50 см. снігу, і сьогодні стала нагода (тільки почистили сніг на центральних дорогах міста) перший раз проїхатися на новій резині BRIDGESTONE BLIZZAK VRX 195/65R15, яку я поставив майже місяць тому і вже накатав трохи більше 1 тис. км. Відразу скажу що за час прикатки (це близько 1200 км.) стерлися навіть не всі прикаточні вусики. Погода в місті гидка, два дні дороги не чистилися, а тому дуже багато вибоїн і ям з накатаного льоду, мало того, під шаром мокрого снігу стоїть вода, яка змішуючись з мокрим снігом утворює "кашу". Для задоволення власної цікавості проїхався містом по дорогах різного стану, і чесно скажу, що за 5-ти бальною системою ставлю цій резині 5+.
    Я жодного разу ніде не буксанув (у мене навіть АБС та антібукс ніразу не включилися), авто легко кероване і навіть при виїзді з глибокої колії немає абсолютно ніякого заносу. Тормозить миттєво, майже так як на асфальті (при тормозінні також немає заносу). В глибокій "каші" трогається під горку без будь-яких проблем.
    Резиною більш ніж задоволений.
    Відгук даю спираючись на особисті враження.

fenoms, skorpi80 та CADDYCLUB подобається це.
  3. Накінець і я сьогодні перший раз попробував цю резину на наших "почищених" від снігу і льоду дорогах. Сказати що я здивований, це несказати нічого. До цього в мене було багато різної резини, але такого я ще небачив - ніоднієї пробуксовки, ніяких заносів, хоть їзджу я недосить спокійно. Такщо по 5-ти бальній сміло ставлю - 6.

skorpi80, AndRi Y KO, Usike та ще 1-му подобається це.
  4. Rosava Snowgard - недорого (700 грн/колесо) и сердито. Гребет шо танк, правда и гудит. как троллейбус.

BBWBB та Перебийніс подобається це.
  5. Да не... я сам удивлен. Была в юности разная росава, сейчас качество стало лучше на порядок. Единственный наверно минус (мне гул пофиг) какая-то нереальная высота протектора там 10 мм, машину при перестроении аж покачивает. Но на третий день перестал замечать. Сегодня поездил в разных режимах ( у нас таки СНЕЖИТ) отличная проходимость и полный контроль. Рисунок явно слямзин с гилславеда, качество резиновой смеси гуд. Ну а шо брать то? Нокиан сейчас руськая...

BBWBB подобається це.
  6.  
    igoralif та Lvivgaz подобається це.
  7. poci, Так Вам на Юг всесезонку надо

Чилик подобається це.
  8. Что на эту зиму рекомендуете поставить, уже много всего щас.

9. Проверено мной: Michelin X-ice2, Bridgestone Blizzak, Hankook W616, Nexen Iceguard.

10. Все же взял тут финскую новинку Hakkapeliitta R3, VWMANIAC - Спасибо за совет, думал брать Nexen, но финская нокиан меня заманила )). Будет время, отпишусь.

11. В целях увеличения клиренса,кто нибудь ставил типоразмер 195/80/r15?

Поділитися цією сторінкою