1. Для отримання повного доступу до сайту потрібно ввести свій логін і пароль.
    Приховати оголошення

Discussion Обсуждение эксплуатации и установки электроотопителя РТС

Тема у розділі 'Електрообладнання / Электрооборудование', створена користувачем ps600, 28 Березень 2014.

?

Какой подогрев стоит у Вас в авто?!

1. "Тупой" РТС

88 голосів
    52.7%
  2. "Умный" РТС

43 голосів
    25.7%
  3. Webasto

23 голосів
    13.8%
  4. Webasto+РТС

13 голосів
    7.8%
  1. Привіт всім, у мене на Гетевеї дві пари проводів одинакового кольору (оранжево-коричневий/оранжево-зелени). Чи є різниця, можна підключати до будь-якої пари?

2. Piskorovsky, ні, не до будь-якої.
    Є така тєма, одна з пар - кан, інша - ні. Сам наколовся один раз.
    Яка з них та що треба - не знаю поки, як розрізнити.

valerak подобається це.
  3. CADDYCLUB, дійсно інша пара, та що ближче до середини роз'єма (щоб подивитись необхідно розібрати роз'єм) на ній відразу зміг зайти на блок 7D.
    Правда тест вийшов поганий всього 300Вт з 1000Вт :(
    Несу до хати паяти...
    Screenshot_2016-12-24-23-49-12.jpg Screenshot_2016-12-24-23-49-26.jpg
    Ну і запобіжник поставив трішки в іншому місці бо з правої сторони щось вже під'єднано. Screenshot_2016-12-24-23-50-08.jpg

Rosi подобається це.
  4. Якщо уважно подивитися, вони повині відрізнятися, десь читав, там якісь колір повторюється і у вітку його непомітно, потрібно дивитися уважно

5. А ось напевно і причина Screenshot_2016-12-25-00-22-37.jpg

6. На розємі, якщо придивитись, дроти пронумеровані. Потрібно підключати до 5-ї і 15-ї.

7. Piskorovsky,
    Вам же писалось в П/П чтоб сразу пропаяли. не захотели получили немного лишней работы.
    Пропаивайте все три резистора. - с тех фоток - похоже что РТС лежал долго.

8. #1128 Piskorovsky, 25 Грудень 2016
    Останнє редагування: 25 Грудень 2016
    Це не зайва робота, я хотів переконатись що наша розборка з Одеси не обманює бо гаранрували 100% роботу.
    А хто прочитає цілу тему той неповірить що розумний РТС може працювати непропаяний. Тому я навіть не збираючи салон накинув акум і перевірив.
    Доречі, перед роботою я зняв водійське сидіння, і всім раджу. В іншому випадку потрібно в досконалості володіти навиками Камасутри)

9. Скільки це часу зайняло?

10. 8 болтів + провід подушки і крісло за 10хв. назовні. )

11. Piskorovsky, я мав на увазі, встановити РТС, з проводами, і з салоном = весь час.

12. VWMANIAC, я ще салона не зібрав бо хочу відразу ласти поставити...
    Але під капотом все вже готово.
    Одже почав розбирати вчора о 17:00 а в 21:00 пішов паяти резистори.
    Продовжу в понеділок.

13. тупой РТС работает только в первом режиме,во втором не срабатывает реле, при проверке релюха рабочая,клацает при подаче 12 вольт на сопротивление тоже норма,преды под капотом целые ,,,,,,,,,,,,,,,подскажите куда копать???

14. cresset, перестала працювати, чи не запрацювала після встановлення комплекту ртс?

15. CADDYCLUB, cresset, перестал слышать включение второй ступени.

16. cresset,
    Проверьте может не полностью сел пин в 71 гнезде - или обрыв провода управленческого...
    Перше повідомлення: 25 Грудень 2016

Нове повідомлення: 25 Грудень 2016
    Все говорят - а всем разве верят????

17. установка была в прошлом году и работало все на ура,но последнее время пользовался только первой ступенью так как на всю мощность высаживало акум,,,,,,,,,слишком короткие поездки и генератор не успевал догонять заряд,а в этом сезоне включил на полную при холодах,а в ответ тишина,работает только первая

Lvitaliyv подобається це.
  18. homich, РТС у cresset, почти сезон отработал, нужно искать по другому.

19. homich, Юра я тебе звонил по поводу реле,ты мне у себя пересматривал релюху 100,так вот моя 370 и 373 рабочие,к проводке я не лазил пины не трогал

20. Тогда тестером меряем - на управленческом контакте колодке реле.
    Перше повідомлення: 25 Грудень 2016

Нове повідомлення: 25 Грудень 2016
    cresset,
    Помню про звонок

CADDYCLUB подобається це.

Поділитися цією сторінкою