1. Для отримання повного доступу до сайту потрібно ввести свій логін і пароль.
    Приховати оголошення

Переобладнання документально

Тема у розділі 'Юридична підтримка', створена користувачем vovachkalviv, 27 Березень 2014.

1. в нашей родной стране это нереально

2. Ну...это вопрос риторический...)

3. О чем я и говорил.

Jetta Vlad подобається це.
  4. Ось як чудово на вантажному авто дозволено возити скільки бажаєш (головне, щоб маса людей не перевищувала вантажності авто :)). А на легковому тільки скільки записано. Недавно говорив з копом, то можна записати каже і 8 місць.

5. Shuma, Як варіант, в КМУ можна спробувати. Там Сєня скоро місце звільнить. А так більше і не придумаю де.

Костя, Noble та ACERBUS подобається це.
  6. Да...как будто только Сеня у нас на Кадике не ездит..)))..А все остальные..только на переделаных грузовиках..)))))

7. Думаю, як стане наш Shuma Прем'єром, так взагалі їздити не буде, а буде тільки літати вертольотом з Конотопа. А там, з часом, може ще й нам, його одноклубникам, щось перепаде. Так що, Jetta Vlad, не заважайте мені людину на потрібне місце сватати;).

Shuma, gillmoo та Jetta Vlad подобається це.
  8. ..)))....вот отсюда и начинается...круговая порука..)))..коррупция...дорогой Брат..)))...:acute:

Dostam подобається це.
  9. У нас какраз и завод по ремонту имеется. А если серъезно, то у меня даже водителя небыло бы и служебным был бы каддик

Dostam подобається це.
  10. Всі так кажуть... спочатку всі чемні і чесні, а потім, нічо, втягуються...

OLEZH74 та Jetta Vlad подобається це.
  11. Ну это мы не проверим, к сожелению

12. Знаю ваш ремонтний завод. Його вертольоти під час випробуальних польотів, якраз над моїм городом розверталися. Поки МІ-шки літали, хіба собакам спокою не було. А коли отаке одоробло прилетіло,
    то моя теща, з переляку, по-пластунськи так поміж кущами картоплі вишивала, що й "зелені берети" позаздрили б.
    Е-ех.:( Не з моїм щастям.

(Мабуть буду флуд закінчувати, бо 5-ю точкою чую, що скоро по шиї зароблю)

13. Доброго вечора. Підскажіть яка юридична відповідальність за експлуатацію переобладнаного авто в пасажир (вставленні вікна та сидіння для пасажирів, 5 місць з водієм), якщо по документак грузовий, наприклад авто w caddy. А також чи дає право на експлуатацію авто протягом одного року без сплати акцизу Висновок НТЕ (з інституту МВС на дозвіл переобладнання)? Дякую за відповіді...

Rosi подобається це.
  14. Во во меня тоже этот вопрос интересует е!сть четкая документа.ция на сегоднешний день??? А точнее на 01.02.2017 год.?????
    Доброго вечора. Підскажіть яка юридична відповідальність за експлуатацію переобладнаного авто в пасажир (вставленні вікна та сидіння для пасажирів, 5 місць з водієм), якщо по документак грузовий, наприклад авто w caddy. А також чи дає право на експлуатацію авто протягом одного року без сплати акцизу Висновок НТЕ (з інституту МВС на дозвіл переобладнання)? Дякую за відповіді...
    Перше повідомлення: 31 Січень 2017

Нове повідомлення: 31 Січень 2017
    Четкий документ а не словами, запрещающие эксплуатацию, документ регламентирующий класификацию пасажирского транспорта и отличия от грузового однотипного автосредства, степень накозания данного нарушения????

Поділитися цією сторінкою