1. Для отримання повного доступу до сайту потрібно ввести свій логін і пароль.
    Приховати оголошення

Discussion Ревизия (прочистка) системы рециркуляции отработавших газов (EGR) 1.9TDI

Тема у розділі 'Система випуску / выпуска', створена користувачем Lvivgaz, 25 Червень 2015.

1. відключив сьогодні фішки від клапанів поїздивши трохи появився Джекі чан підключивши шнур отримав таку помилку005269-переключающий клапан радіатора системи рециркуляції ог N345. P-1495 обрив цепі скажіть що робити дальше

2. Обратно вставить фишку.
    ЕГР на БЛСе хорошо служит очень долго. Клапан электронный, холодильник отдельный - примитивная красота! Зачем вкладывать деньги, где не просит?
    Замените антифриз+термостат. Можно для спокойствия снять и очистить узел ЕГР+ДЗ.
    ....и всё.

amol2 та Lvivgaz подобається це.
  3. Жалко що мені не правельно відключили єгр я поставив би такий клапан а так прийдеться комусь відпродати

Вкладення:

4. Яке продовження-закінчення історії? Що сказали гуру трактороремонтування?
    Питаю тому що сам їзджу з соплями масла з ЄГР - мотор БДЖБ, машина їде супер, розхід норм, вигляд замасляного єгр не подобається...

5. я промыл пару раз, спрей для прочистки карбюратора....теперь не сопливит...не знаю что это было)))

6. Скажіть все-таки ЄГР потрібно чистити тільки коли є помилки, чи можна для профілактики, чи по пробігу і чим його чистити?

Peter86 та APACH подобається це.
  7. Petrushka, щоб не було соплів з егр треба поставити такий корпус клапана перед цим відключивши його програмно Screenshot_2016-12-28-06-28-14.png

8. Всем привет
    У меня caddy 2006 год BLS 1.9
    По компу проблема с егр
    Чистили его пару месяцев назад не помогло
    Советуют глушить и вырезать сажевый
    Не могу решиться надо это делать
    Дайте нужный совет да или нет
    Спасибо всем

9. ЮрИйЙ, тебе чистили и нижний охладитель???,,,,,если нет тогда начинай все заново,а именно с чистки саксофона

10. Теж хочу глушити ЄГР та позбавитись від СФ. Хтось в Черкасах може відключити програмно?

11. Привет товарищи
    Вот и всё ,вырезали сажевый и заглушили егр!!!!
    Я в командировке ,ещё не проверял как и что ,буду дома проверю
    Всё встало в 5 000 гр (ещё поменяли 2 резинки на зад ,стабелезатора )

Magnat, Чилик, Jetta Vlad та ще 1-му подобається це.
  12. @ANDRS,Мав проблеми з підтіканням масла в районі турбіни, думав на неї, але після процедури переконався що не в ній справа!
    На все потратив близько 5 годин, результат: збільшилась тяга, ривок., зменшився розхід, а ще коли холодний двигун з вихлопної пропала хмара синього диму!@ANDRS, albatvill,

Що Ви зробили,щоб не було підтіканння масла і синього диму???Дякую!

Поділитися цією сторінкою